Striptizerka

Ślub to niewątpliwie bardzo ważny moment w życiu. To właśnie tego dnia oficjalnie wchodzimy w związek z druga osobą deklarując jej jednocześnie wierność i pomoc do końca życia.

Dlaczego nie skorzystać z ostatniego dnia z życia singla i wybawić się za wszystkie czasy jeszcze przed podróżą poślubną?

 

Stereotyp wieczoru kawalerskiego

Termin ten najczęściej kojarzy się z niepohamowanym piciem, striptizerkami, które są obowiązkowe podczas wieczoru oraz niemal 100% – owym zanikiem pamięci. Jednym z głównych winowajców tego sposobu myślenia z pewnością jest Hollywood i ostatnio modne filmy z serii „Kac Vegas” oraz mniej udane „Kac Wawa”. Czy tak jest naprawdę? Na szczęście, to tylko stereotyp.

 

Wieczór pełen emocji

Wieczór kawalerski to ostatnia okazja, by zakosztować przyjemności niedostępnych po ślubie. I chociaż żaden prawdziwy mężczyzna nie posunie się do zdrady, tak jest wiele innych rzeczy, z których na pewno nie zrezygnuje. Najczęściej wieczór kawalerski organizują przyjaciele pana młodego, i to oni pokrywają cały koszt zabawy.

W Polsce popularny jest wieczór spędzany w gronie kolegów, popijając rozmaite trunki (jeżeli wiecie, co mam na myśli 🙂 ), często gdzieś na mieście.

pijaki

Nie tylko alkohol

Organizacja wieczoru kawalerskiego nie ciągnie za sobą obowiązku picia do nieprzytomności. Ostatnio modne stają się alternatywne metody spędzenia ostatniego dnia przed ślubem.

Istnieją ekstremalne metody zakończenia życia singla. Przede wszystkim skoki ze spadochronem dadzą najwięcej wrażeń panu młodemu, ale dopuszczalne są mniej szokujące rozwiązania jak przejazd quadami, wejście na park linowy czy bitwa paintball.

Ważne jest to, by się dobrze bawić a sam dzień utrwalił się w pamięci.

 Brak pomysłu na wieczór kawalerski

Jeżeli nie ma żadnego pomysłu na wieczór kawalerski, lub po prostu nie ma czasu na planowanie, warto skorzystać z usługi firm specjalizujących się w organizacji wieczoru kawalerskiego. Firmy te planują wieczór w zależności od oczekiwanych preferencji. Można wybrać przejazd limuzyną ze striptizerką (często udająca autostopowiczkę), noc w klubie gogo czy prywatny striptiz. Dla bardziej „grzecznych” facetów przygotowano takie rzeczy jak strzelnicę, imprezę plażową czy prywatny domek w lesie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *